Strona G³ówna 10 kwietnia 2021r. 11:29
Ulubione i startowa
KLUB
O klubie
Historia
Hymn
S³awy Polonii
Stadion
Dru¿yna
Terminarz
Wyniki
Bilety i Karnety
NET F@NS
O nas
Zarz±d
Regulamin
Zostañ Net F@nsem
Relacje z meczów
Galeria
Forum
Speedway Typer PBNF
Derby Pomorza
Mapa Polonisty
Kontakt
DOWNLOAD
Tapety
Linki
Polonia Bydgoszcz Net F@ns na:




Dwóch Polonistów w finale SK!
Liga polska

Wczoraj na torze w £odzi i Ostrowie zosta³y rozegrane pó³fina³y Srebrnego Kasku. Znakomicie zaprezentowa³ siê Damian Adamczak wygrywaj±c turniej na ³ódzkim torze. Wraz z nim pewnie do fina³u awansowa³ Szymek Wo¼niak. Ostatni nasz reprezentant, Miko³aj Cury³o, startuj±cy na ostrowskim torze uplasowa³ siê na 9-tej pozycji i w finale SK bêdzie pe³niæ rolê zawodnika rezerwowego.

Wyniki z pó³fina³u w £odzi:

Bieg po biegu:

1. Janowski, Sperz, Michalski, Osmólski (u/4)
2. Adamczak, E. Pulczyñski, Wo¼niak, M. Szymko
3. M. Fajfer, Lampkowski, Lisiecki, Kret
4. K. Gomólski, Kostro, O. Fajfer, Mazur (u/w)
5. E. Pulczyñski, Michalski, K. Gomólski, Kret (d/4)
6. Wo¼niak, Sperz, B±k, Lampkowski (u/w), Kostro (w/2min)
7. Janowski, M. Szymko, O. Fajfer, Lisiecki (d/4)
8. M. Fajfer, Adamczak, Osmólski, B±k (w/2min)
9. Wo¼niak, Michalski, Lisiecki, B±k (d/4)
10. E. Pulczyñski, Sperz, M. Fajfer, O. Fajfer (d/2)
11. Janowski, Adamczak, Kostro, B±k, Kret (w/2min)
12. K. Gomólski, Lampkowski, M. Szymko, Osómlski (u/w)
13. Michalski, M. Fajfer, M. Szymko, Kostro (u/w)
14. Adamczak, K. Gomólski, Sperz, Lisiecki
15. Janowski, E. Pulczyñski, B±k, Lampkowski (d/2)
16. O. Fajfer, Wo¼niak, Osmólski, Kret (d/4)
17. Adamczak, O. Fajfer, Michalski, Lampkowski (w/2min)
18. M. Szymko, Sperz, Kret (w/2min)
19. K. Gomólski, Wo¼niak, M. Fajfer, Janowski (w/2min)
20. E. Pulczyñski, Lisiecki (d), Osmólski (u/w), Kostro (w/2min)
21. O. Fajfer, Szymko

Klasyfikacja koñcowa:

1. Damian Adamczak (Polonia Bydgoszcz) (3,2,2,3,3) 13
2. Emil Pulczyñski (Unibax Toruñ) (2,3,3,2,3) 13
3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wroc³aw) (3,3,3,3,w) 12
4. Kacper Gomólski (Start Gniezno) (3,1,3,2,3) 12 12
5. Szymon Wo¼niak (Polonia Bydgoszcz) (1,3,3,2,2) 11
6. Maciej Fajfer (Lechma Poznañ) (3,3,1,2,1) 10
7. Damian Michalski (Orze³ £ód¼) (1,2,2,3,1) 9
8. Damian Sperz (Lotos Wybrze¿e Gdañsk) (2,2,2,1,2) 9
----------------------------------
9. Oskar Fajfer (Start Gniezno) (1,1,d,3,2) 7+3
10. Marcel Szymko (Lotos Wybrze¿e Gdañsk) (0,2,1,1,3) 7+2
11. Mateusz Lampkowski (GT¯ Grudzi±dz) (2,w,2,d,w) 4
12. Tadeusz Kostro (Tauron Azoty Tarnów) (2,w,1,w,w) 3
13. Dawid B±k (KSM Krosno) (1,w,d,1,1) 3
14. Wojciech Lisiecki (Start Gniezno) (1,d,1,0,d) 2
15. Adrian Osmólski (Orze³ £ód¼) (w,1,w,1,u) 2
16. £ukasz Kret (PGE Marma Rzeszów) (0,d,w,d,w) 0
17. Edward Mazur (Tauron Azoty Tarnów) (w,-,-,-,-) 0



Wyniki z pó³fina³u w Ostrowie:

Bieg po biegu:


1. Sówka, Piotr Pawlicki, Przemys³aw Pawlicki, Szymko (d4)
2. Dudek, Strzelec, Rogowski, Malitowski
3. Musielak, Zmarzlik, Adamczewski, Cyran
4. Cury³o, Kajzer, Czaja, Parys
5. Sówka, Dudek, Musielak, Czaja (d3)
6. Rogowski, Przemys³aw Pawlicki, Cury³o, Cyran
7. Strzelec, Adamczewski, Kajzer, Szymko
8. Piotr Pawlicki, Zmarzlik, Malitowski, Parys (d4)
9. Rogowski, Sówka, Adamczewski, Parys
10. Przemys³aw Pawlicki, Zmarzlik, Dudek, £ukaszewski, Kajzer (w/2min)
11. Musielak, Cury³o, Malitowski, Szymko
12. Piotr Pawlicki, Czaja, Cyran, Strzelec
13. Strzelec, Sówka, Zmarzlik, Cury³o
14. Przemys³aw Pawlicki, Czaja, Adamczewski, Malitowski (d4)
15. Dudek, Cyran, Parys, Szymko (d4)
16. Piotr Pawlicki, Musielak, Rogowski, Kajzer
17. Cyran, Sówka, Kajzer, Malitowski
18. Przemys³aw Pawlicki, Musielak, Strzelec, Parys
19. Zmarzlik, Rogowski, Szymko, Czaja (u4)
20. Dudek, Piotr Pawlicki, Cury³o, Adaczewski (u4)

Klasyfikacja koñcowa:

1. Piotr Pawlicki (Stok³osa Polonia Pi³a) (2,3,3,3,2) 13
2. Przemys³aw Pawlicki (Stok³osa Polonia Pi³a) (1,2,3,3,3) 12
3. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (3,2,1,3,3) 12
4. £ukasz Sówka (Ostrovia Ostrów) (3,3,2,2,2) 12
5. Tobiasz Musielak (Unia Leszno) (3,1,3,2,2) 11
6. Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (1,3,3,1,2) 10
7. Bartosz Zmarzlik (Caelum Stal Gorzów) (2,2,2,1,3) 10
8. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (2,3,0,3,1) 9
------------------------------------------------------------------------------
9. Miko³aj Cury³o (Polonia Bydgoszcz) (3,1,2,0,1) 7
10. £ukasz Cyran (Caelum Stal Gorzów) (0,0,1,2,3) 6
11. Artur Czaja (W³ókniarz Czêstochowa) (1,d,2,2,u) 5
12. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) (1,2,1,1,u) 5
13. Marcel Kajzer (W³ókniarz Czêstochowa) (2,1,w,0,1) 4
14. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wroc³aw) (0,1,1,d,0) 2
15. Pawe³ Parys (Caelum Stal Gorzów) (0,d,0,1,0) 1
16. Cyprian Szymko (Stok³osa Polonia Pi³a) (d,0,0,d,1) 1
17. Mateusz £ukaszewski (Lubelski Wêgiel KM¯ Lublin) (0) 0
R2. Piotr ¦widziñski (Ostrovia Ostrów) ns


¼ród³o: czarnysport.pl

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nastêpne zawody




Polonia Bydgoszcz
vs
PGE Marma Rzeszów

11.05.2014 r. (niedziela)
godz. 16:30
Losowa Fotka


19.05.2005: Eliminacje dla MMPPK - Bydgoszcz
Tabela Ekstraligi 2013
Dru¿ynaMPkt.Ma³e pkt.
1. Carbon Start Gniezno24+ 33
2. PGE Marma Rzeszów23+ 20
3. Polonia Bydgoszcz22+ 22
4. Orze³ £ód¼22+ 6
5. KM¯ Lublin220
6. ¯KS ROW Rybnik22- 28
7. Lokomotiv Daugavpils21- 24
8. GKM Grudzi±dz20- 29
Partnerzy