Strona G³ówna 23 listopada 2017r. 17:28
Ulubione i startowa
KLUB
O klubie
Historia
Hymn
S³awy Polonii
Stadion
Dru¿yna
Terminarz
Wyniki
Bilety i Karnety
NET F@NS
O nas
Zarz±d
Regulamin
Zostañ Net F@nsem
Relacje z meczów
Galeria
Forum
Speedway Typer PBNF
Derby Pomorza
Mapa Polonisty
Kontakt
DOWNLOAD
Tapety
Linki
Polonia Bydgoszcz Net F@ns na:




Terminarz
TERMINARZ DMP 2013

czê¶æ zasadnicza

1 runda - 1 kwietnia (poniedzia³ek)

Rzeszów - Bydgoszcz

Gorzów - Leszno
Toruñ - Tarnów
Czêstochowa - Zielona Góra
Gniezno - Wroc³aw

2 runda - 6 kwietnia (sobota)*, 7 kwietnia (niedziela)

Tarnów - Czêstochowa
Bydgoszcz - Gniezno
Wroc³aw - Gorzów
Leszno - Toruñ
Zielona Góra - Rzeszów (30 maja)

11 kwietnia (czwartek) - data rezerwowa

3 runda - 13 kwietnia (sobota)*, 14 kwietnia (niedziela)

Tarnów - Leszno
Gorzów - Rzeszów
Toruñ - Wroc³aw
Czêstochowa - Bydgoszcz
Gniezno - Zielona Góra

4 runda - 21 kwietnia (niedziela)

Rzeszów - Czêstochowa
Zielona Góra - Bydgoszcz
Toruñ - Gorzów
Wroc³aw - Tarnów
Leszno - Gniezno

25 kwietnia (czwartek) - data rezerwowa

5 runda - 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)

Tarnów - Gorzów
Zielona Góra - Toruñ
Bydgoszcz - Wroc³aw
Czêstochowa - Leszno
Gniezno - Rzeszów

6 runda - 5 maja (niedziela)

Rzeszów - Tarnów
Gorzów - Gniezno
Toruñ - Czêstochowa
Wroc³aw - Zielona Góra
Leszno - Bydgoszcz

9 maja (czwartek) - data rezerwowa

7 runda - 11 maja (sobota)*, 12 maja (niedziela)

Rzeszów - Wroc³aw
Zielona Góra - Leszno
Bydgoszcz - Toruñ
Czêstochowa - Gorzów
Gniezno - Tarnów

8 runda - 19 maja (niedziela)

Tarnów - Bydgoszcz

Gorzów - Zielona Góra
Toruñ - Rzeszów
Czêstochowa - Gniezno
Leszno - Wroc³aw

23 maja (czwartek) - data rezerwowa

9 runda - 25 maja (sobota)*, 26 maja (niedziela)

Rzeszów - Leszno
Zielona Góra - Tarnów
Bydgoszcz - Gorzów
Wroc³aw - Czêstochowa
Gniezno - Toruñ

2 runda - 30 maja (czwartek)
Zielona Góra - Rzeszów

10 runda - 2 czerwca (niedziela)

Tarnów - Zielona Góra
Gorzów - Bydgoszcz
Toruñ - Gniezno
Czêstochowa - Wroc³aw
Leszno - Rzeszów

6 czerwca (czwartek) - data rezerwowa
9 czerwca (niedziela) - data rezerwowa

11 runda - 16 czerwca (niedziela)

Rzeszów - Toruñ
Zielona Góra - Gorzów
Bydgoszcz - Tarnów
Wroc³aw - Leszno
Gniezno - Czêstochowa

23 czerwca (niedziela) - data rezerwowa


12 runda - 29 czerwca (sobota)*, 30 czerwca (niedziela)

Tarnów - Gniezno
Gorzów - Czêstochowa
Toruñ - Bydgoszcz
Wroc³aw - Rzeszów
Leszno - Zielona Góra

4 lipca (czwartek) - data rezerwowa

13 runda - 6 lipca (sobota)*, 7 lipca (niedziela)

Tarnów - Rzeszów
Zielona Góra - Wroc³aw
Bydgoszcz - Leszno
Czêstochowa - Toruñ
Gniezno - Gorzów

14 runda - 21 lipca (niedziela)

Rzeszów - Gniezno
Gorzów - Tarnów
Toruñ - Zielona Góra
Wroc³aw - Bydgoszcz
Leszno - Czêstochowa

25 lipca (czwartek) - data rezerwowa

15 runda - 27 lipca (sobota)*, 28 lipca (niedziela)

Tarnów - Wroc³aw
Gorzów - Toruñ
Bydgoszcz - Zielona Góra
Czêstochowa - Rzeszów
Gniezno - Leszno

16 runda - 4 sierpnia (niedziela)


Rzeszów - Gorzów
Zielona Góra - Gniezno
Bydgoszcz - Czêstochowa
Wroc³aw - Toruñ
Leszno - Tarnów

8 sierpnia (czwartek) - data rezerwowa
11 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa

17 runda - 15 sierpnia (czwartek)

Rzeszów - Zielona Góra
Gorzów - Wroc³aw
Toruñ - Leszno
Czêstochowa - Tarnów
Gniezno - Bydgoszcz

18 runda - 18 sierpnia (niedziela)

Tarnów - Toruñ
Zielona Góra - Czêstochowa
Bydgoszcz - Rzeszów
Wroc³aw - Gniezno
Leszno - Gorzów

25 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa

czê¶æ fina³owa

19 runda - 31 sierpnia (sobota)*, 1 wrze¶nia (niedziela)

(a) 4 w tabeli po cz. zasadniczej - 1 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 3 w tabeli po cz. zasadniczej - 2 w tabeli po cz. zasadniczej

5 wrze¶nia (czwartek) - data rezerwowa

20 runda - 8 wrze¶nia (niedziela)

(a) 1 w tabeli po cz. zasadniczej - 4 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 2 w tabeli po cz. zasadniczej - 3 w tabeli po cz. zasadniczej

12 wrze¶nia (czwartek) - data rezerwowa

21 runda - 14 wrze¶nia (sobota)*, 15 wrze¶nia (niedziela)

(c) zwyciêskie dru¿yny z (a) i (b)
(d) pokonane dru¿yny z (a) i (b)

19 wrze¶nia (czwartek) - data rezerwowa

22 runda - 22 wrze¶nia (niedziela)

(c) zwyciêskie dru¿yny z (a) i (b)
(d) pokonane dru¿yny z (a) i (b)

29 wrze¶nia (niedziela) - data rezerwowa
6 pa¼dziernika (niedziela) - data rezerwowa
13 pa¼dziernika (niedziela) - data rezerwowa
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nastêpne zawody




Polonia Bydgoszcz
vs
PGE Marma Rzeszów

11.05.2014 r. (niedziela)
godz. 16:30
Losowa Fotka


20.08.2006: Bydgoszcz - Tarnów
Tabela Ekstraligi 2013
Dru¿ynaMPkt.Ma³e pkt.
1. Carbon Start Gniezno24+ 33
2. PGE Marma Rzeszów23+ 20
3. Polonia Bydgoszcz22+ 22
4. Orze³ £ód¼22+ 6
5. KM¯ Lublin220
6. ¯KS ROW Rybnik22- 28
7. Lokomotiv Daugavpils21- 24
8. GKM Grudzi±dz20- 29
Partnerzy